Pociecha

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Rodziców uruchomiliśmy:

- salę integracji sensrycznej,

- zakupiliśmy piec konwekcyjno-parowy aby przygotowaywać jeszcze bardziej

zdrowsze i pyszniejsze posiłki,

- co tydzień odbywają sie zajęcie indywidulne lub grupowe z przedszkolnym  psychologiem,

- dwa razy w tygodniu prowadzone są indywidualne zajęcia z logopedą

Co nas wyróżnia:

1. Duży, bezpieczny i przystosowany dla dzieci ogród
  2. Własna kuchnia, przygotowująca smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe
  3. Profesjonalna, zaangażowana, doświadczona i kochająca dzieci kadra pedagogiczna
  4. Duże przestronne i doskonale wyposażone sale dydaktyczne oraz salę do ćwiczeń gimnastycznych.
  5. Posiadmy lampy bakteriobójcze przepływowe i sterylizujące bezpośredniego działania aby dzieci były zdrowe.

W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę radości i wzajemnego szacunku, uczymy dzieci zasad dobrego wychowania i poszanowania innych.

Poprzez zabawę dzieci uczą się i rozwijają swoją wyobraźnię, dlatego chcemy aby zabawa była udziałem wszystkich dzieci.

Pragniemy nauczyć nasze pociechy radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozwijać Ich wrodzone zdolności i talenty.

Zapewnienie i stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju fizycznego, intelektualnego społecznego i emocjonalnego dzieci to nasze priorytety.

Kadra Pedagogiczna to młode, wykształcone, ciepłe i kreatywne osoby, które zapewniają opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci.

Oferujemy szeroki wachlarz ciekawych zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, przestronnych, widnych i dużych salach oraz piękny,

zagospodarowany i bezpieczny ogród.

Posiadamy własny parking, na którym Rodzice bez problemu mogą zaparkować samochód i bezpiecznie odprowadzić swoją Pociechę do przedszkola.

Nasze przedszkole to miejsce kameralne, w którym panuje domowa i serdeczna atmosfera. To miejsce, gdzie każde dziecko czuje się jak w domu.